JARO KLEPE NA DVEŘE – SPRING IS KNOCKING ON THE DOOR OF

Slunce vytahuje drápky o sto šest, ale na šaty s holýma nohama to ještě opravdu není. Obchody se začínají probouzet do barev. A to je ten pravý čas si zkontrolovat, co chybí v šatníku a doplnit jej. Pomalu odhodíme zimní bundy a kabáty a vytáhneme jarní svršky. Vyvarujeme se tmavých odstínů a poohlédneme se po barvách. Letos je barvou  jara fialová, konkrétně odstín Ultra Violet. Tato barva má v sobě trochu mystický nádech. V purpurové barvě všechno vypadá maximálně luxusně a originálně. Kdo si netroufne na výraznější barvu, pořídí si kabát v odstínu camel, bílé, šedé. S tím nic nezkazí a hodí se ke všemu.

Jaro mám ze všech ročních období nejraději. Kabátů už mám vždy plné zuby a těším se na saka. Jarní kabáty už nemám vlněné, ale s větší příměsí polyesteru. U mě  ale vedou saka. V mé sbírce mám dvě. Jedno v barvě camel a druhé světle hnědé. Další, co ráda nosím na jaře je kožený křivák. Nosím pod něj dlouhý cardigan, k tomu džíny a fashion look je na světě. Z vlastní zkušenosti vím, že na jaře nás všeobecně začínají bavit i drobné detaily jako jsou náramky, náhrdelníky atd. Barevná šálka celý outfit povýší. Ani kloboukům neodzvonilo. Na jaře je inspirace všude kolem nás. Jak se začíná probouzet a barvit příroda, většina z nás sáhne po světlejším oblečení raději než třeba v zimních měsících.

kožený křivák z Python kůže

 

Já osobně to tak mám. Celou zimu chodím jako černá můra. Ale jak začne hřát sluníčko, už nechci na sobě mít nic zimního!!! Jako třeba dnes. Slibovali jaro a ejhle, probudím se do zasněženého města. Ale oblečení v hlavě pro dnešní den mám na JARO!  Co udělám? Vezmu si na sebe to, co jsem chtěla. Neodradí mě přece sníh! Jen ty boty musím přehodnotit. Původně jsem si chtěla vzít pantofle s chlupem. Ano, jsem blázen, ale už chci jaro! Jak to dopadlo? Co jsem si oblékla?  Koženkové kalhoty ohrnuté nad kotníky, nízké leopardí boty, slabý rolák zelinkavé barvy a kabát v camel barvě. Kdo z koho. Já nebo zima. Mezi námi, vyhraje určitě zima, ale budu bojovat. Jen tak lehce se nevzdám. A jak to máte vy? Láká Vás obléci si něco barevnějšího nebo pokračujete v temném tónu?

jarní kostkovaný kabát – Mango

 

Je nejvyšší čas se poohlédnout po něčem jarním. Než obchody zaplaví letní oblečení. Protože to nebude dlouho trvat. Módní průmysl jede rychlostí vlaku, tak ať nám neujede:-)

 

Krásný den, Vaše vyjarněná (a brzy nemocná) Adéla.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *