ZÁKLADNÍ OSOBNÍ ZIMNÍ ŠATNÍK- BASIC PERSONAL WINTER WARDROBE

Přeji krásný den. Dnes jsem si připravila povídání o tom, co je doopravdy základ šatníku. Na toto téma se již napsalo mnoho, jak v časopisech, tak i na internetu přesně popsané, co nutně musíte vlastnit v šatníku.  Proto  nebudu psát co je nutnost, ale  dovolím Vám nakouknout do mého šatníku pro  představu a po přečtení si uvědomíte, že ho máte. Bude se týkat zimního šatníku, myslím že na jarní či letní je ještě čas. Moje  zimní základy nejlépe znají  mí nejbližší, protože je nosím každý den a kombinuji s jinými botami, nebo kabáty a neposledně čepicemi. Začnu kalhotami, v zimním obdobím mě nejčastěji potkáte v kožených kalhotách. A protože je opravdu nosím často, vlastním dvoje. Černé byly moje první a letos jsem si pořídila ještě hnědé. Myslím si, že nevypadám jako motorkářka, ač si to určitě většina z vás v duchu řekla. Další do sbírky kalhot mám vlněné kalhoty. Jsou elegantní, ale když je zkombinuji s keckama, hnedle je ležérní outfit na světě.

Tuhle sbírku kombinuji s kašmírovými  svetry a nebo s dalším novým přírůstek, svetrem červené barvy. Je opravdu teplý, protože je z nejkvalitnější vlny zvané Merina. Ale to že hřeje  přiřazuji tomu, že kouše, ale opravdu. A jak štípe, tak je mě teplo. No a co bych pro zahřátí nevydržela, že? Patřím k těm ženám, kterým je stále zima a opravdu to není tím, že jsem štíhlá. Mám to vyzkoušené i opačně a žádná změna. Takže trička si beru opravdu pomálu. Někdy, když vím, že budu trávit delší čas v místnosti, vezmu si na sebe pod svetr tričko. V mém šatníku najdete bílé a proužkované, tkzv. námořnické. Když jdu na schůzku s klientem obléknu si kožené kalhoty, tričko a sako. Ano sako, ale běžně mě v něm nepotkáte. O to víc si sak užiji jakmile začne jaro. V mém šatníku se ještě najde proužkovaná hedvábná košile. Je opravdu krásná. A i když hedvábí v zimě hřeje, pro mě je stejně nejblíž teplý svetr.

A právě o tom má být ten správný základ šatníku. O věcech, které nejraději nosíte a je Vám v něm příjemně a teplo. Na to jaký jsem zmrzlík, asi nikdy, myslím ve městě, mě neuvidíte v péřovém kabátě, nebo v něčem podobném. Nemám péřovky v lásce už z toho důvodu kdy  v péřovkách chodila celá základka, tehdejší hit a nebylo moc na výběr a byli jsme jak přes kopírák. A za druhé, ještě jsem nepotkala ženu, které by péřová bunda slušela. Možná mladým štíhlým dívenkám pod patnáct. A už jsem asi vyčerpala množství oblečení osobního zimního šatníku. Jak na fotce vidíte jak malá hromádka oblečení mě stačí ke štěstí. Nevěřte tomu, že se tam nenajde jiné oblečení.  To by jste koukaly, co toho vlastním, ale nenosím. Jen občas  prostřídám s jinými kousky a zase se vrátím k základu. Abych nezapomněla, ještě něco nosím poměrně často. Můj neoblíbenější hedvábný a pestro-barevný šátek. Řekla bych, moje nejbarevnější  věc v celém šatníku. Mám ho na rozbití  mých tmavých outfitů.To jsou moje nejoblíbenější kousky ze zimního šatníku. Nemám v oblibě zimu, na co je snad dobrá, že můžeme pod kabáty skrýt nějaké to kilíčko navíc. Vím, že do základního šatníku samozřejmě patří šaty, sukně a jiné oblečení. Ale chtěla jsem přiblížit jiný šatník, než máte vy doma. Neberte módu vážně a neřiďte se co tím, co se kde píše. Ale nezapoměnte, že jste ženy. A při rozhodování nákupu oblečení na to vždy myslete!

Přeji hezký víkend, Vaše věčně zmrzlá Adéla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *