SLUŠIVÉ ZAHŘÁTÍ

Krásné úterý všem. Předem chci všem mooc poděkovat za to, že posílají fotky do soutěže o knížku. Ale největší radost mi děláte tím, jak úžasně jste se toho zhostili. Posílejte další a příští týden vyhlásím výherce. Zatím to vypadá, že vyhrají všichni.

Vánoce máme za dveřmi a věřím, že nikdo nemá náladu na velké řešení outfitů. Většina z nás  peče, uklízí, nakupuje dárky. Tak jsem alespoň vytvořila fotogalerii o šálách. Začalo období, ve kterém šály nosíme spíše z důvodu praktických než estetických. Myslím, že je to škoda. Přitom je tolik způsobů jak šálu uvázat, že by se mi to ani na web nevešlo :-). Šála nás může nejen zahřát, ale ještě  dokáže vytvořit takový doplňek, že se každý pozastaví nebo si položí otázku – jak je to vlastně uvázané? Každý z nás určitě vlastní alespoň jednu šálu. Nejteplejší jsou samozřejmě vlněné, bohužel bez přidaného materiálu jsou kousavé, a nesmím zapomenout na šály kašmírové, ty nekoušou a jsou na věky!

I bavlněné jsou krásné. Na šálách mám nejraději jejich variabilnost a délku udržení parfému. Proto mám parfémy rozdělené na normální a šálové. Většinou jsou to těžší a hřejivé vůně  a když se zachumlám do šály jimi navoněné, užívám si vůni několikanásobně víc. Všimněte si na fotkách, že i barva dělá hodně. Zajímavě uvázaná barevná šála vypadá jinak než třeba černá. A zase upozorňuji, pozor na černou barvu u obličeje. Už víme, že nás dělá starší a prohlubuje vrásky. Většina lidí v zimě chodí oblečena do černé. Tak proč nerozsvítit outfit barevnou šálou. Směle do toho!

Mezi šály patří i oblíbený šálový tunel. Jde o šálu, která je na koncích k sobě sešitá. Z takového tunelu lze vytvořit šálu, pokrývku hlavy nebo top. Zase je velké množství variací, jak si jej obtočit kolem krku. Může být bavlněný nebo jako ten na obrázku žlutý hrubě upletený. Mám pocit, že mě stál kolem 50 korun. Myslím, že jejich nákup nám vítr v peneženkách neudělá.

Přeji předposlední předvánoční týden bez stresů, tedy jestli je to jen trochu možné. Vytvářejte vánoční outfit  a posílejte jej na zubnilaborator@post.cz  . Vaše šátková Adéla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *