KOŠILE MISTRYNĚ KLAMU part 2

Vítám vás  u pokračování košilového rozjímání. Minule jsem se rozepsala o tom, jaký by měla mít košile materiál a jak si  ji upravit. Dnes bych Vás ráda seznámila s tím, jak a s čím ji nosit. Začínáme.

Košile lze nosit jak na formální akce, tak i na volnočasovou aktivitu . A stačí opravdu málo. Ráno se oblékneme na pracovní schůzku, v podvečer máme sraz s kamarády v baru a není čas se převléknout. Co s tím ? Doporučuji smokingové sako (černé), k tomu do stejné barvy laděné kalhoty, černou podprsenku,  lodičky na podpatku (na jakém, to nechám na každé z vás), dlouhý řetízek jako pásek a ano, nakonec  košili.  Do práce klasický outfit. Ale co večer ? Jednoduché, sundáme košili a sako si oblékneme na tělo. Proto ta černá podprsenka! Pak stačí už jen červená rtěnka. Jednoduché a účinné. Mám s tím zkušenosti – nikdo nepozná, že jdete rovnou z práce. Jde o to pohrát si s oblečením. Móda je hra.

Obléci se volnočasově už  není vůbec náročné. Volnou košili kombinujte s volnými džínami s dírami (čím starší ročníky, tím menší díry, někdy stačí  jen náznak roztrhání), biker boty a koženou (koženkovou) bundou. Nemusí to být vždy křivák. Vybírejte takovou, která sedí vaší postavě. V teplém počasí si můžete přes ramena přehodit i svetr.  A vualá, pohodlný outfit je na světě! A budete vypadat upraveně,  ne však přehnaně!

Košile působí jednoduše, a proto vybízí ke kombinování s jemnými či mohutnými šperky, nepočítaně možností je kombinování  se  šátky. Hodně udělají i ohrnuté  rukávy  či více rozepnutých knoflíčků nebo lehce vykukující podprsenka. Na spodní prádlo si dávejte zvlášt pozor. Už dávno neplatí, že pod bílou košili bílou podprsenku. Nikdy! Vždy tělovou! Jednoduchou, bez krajek. Bílá podprsenka je pod košilí vidět a nevypadá to dobře. Pokud ji přiznat, tak jedině černou barvou.

Jak vázat šátky nebo šálky probereme někdy příště. Věřte, že alternací je nespočetně. Přeji Vám krásný prodloužený víkend! Cestujte a pozorujte okolí. Kolem je tolik inspirace…

Vaše Adéla

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *