BOTY, BOTKY, BOTIČKY…

Vítám Vás  u nového článku a budeme se bavit o botách. Z vlastní zkušenosti vím, že boty jsou věc, které si na svém outfitu holky vzájemně všímají jako první. Nebudu mluvit o tom jaké typy bot máme mít v šatníku, o tom někdy jindy.  Ale ráda bych chtěla ukázat, jak typ bot změní celý outfit.  Vzala jsem si na sebe kožené kalhoty, černé sako se zlatými knoflíky a bílé tričko. Nic převratného. Jeden by řekl, motorkářka, ale slušná (díky saku). A není tomu tak!

První foto:  kecky, sportovní obuv do města. V tomhle outfitu můžeme  jít nakupovat nebo na procházku s dětmi a nikdo se nebude pohoršovat, co máme na sobě.

Druhé foto:  boty na podpatku, napodobenina hada. Podpatek je široký a pohodlný. Tak kam s tímle outfitem ? Na rande nebo na procházku s mužem? Chceme přece vypadat žensky a ještě zvládnout skoro jakýkoli terén než konečně zakotvíme na kávě. Vzala bych si „haďáky“ i na víkend za objevováním neznámých měst.

Třetí foto:  černé semišové boty na jehlovém podpatku. No tak ty už na dlouhý špacír pro každého nejsou. Úplně se v nich vidím v baru, jak muži okukují mojí ladnou chůzi. Na podpatkách, a nemusejí být vražedně vysoké, se automaticky narovnáme a klademe důraz na chůzi. To v keckách nevnímáme.

čtvrté foto:  tělové lodičky na vražedně vysokém podpatku. Miluji na nich, že protáhnou nohy až do nebes. Chtěla jsem ukázat, že tělové boty  splynou  s naší  kůží a tím pádem prodlouží postavu. Tady to není až tak patrné. Nejtěžší je najít ten spravný odstín k pleti nohou.

Jak který outfit vnímáte vy? Podělte se se mnou, jaké boty máte nejoblíbenější a na které koukáte v botníku a kladete si otázku, proč jsem si je vlastně kupovala, když se v   nich nedá přejít ani byt? Přiznám se, že pár takových bot by se u mě našlo. Doufám, že jsem Vás alespoň trochu pobavila. Přeji hezký  víkend, Adéla.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *