NECHTE NA HLAVĚ

Konečně začíná období čepic. Máte pocit, že Vám čepice ani klobouky nesluší? Jde totiž o to, jakou pokrývku  hlavy si vyberete. Pokud se necítíte v pletených čepicích, poohlédněte se po baretu nebo po klasickém klobouku. Musíte jenom zkoušet a zkoušet, která  čepice Vám sluší a ve které se cítíte sami sebou. A když si ani pak  nebudete jisté, zajděte k profesionálům. Doporučuji Store Tonak, který  najdete v Praze 1,  Žatecká 55/14.  Zde Vám poradí, který klobouk je ten pravý.  Zda klobouk se širší krempou či naopak. Mají různé typy i barvy.

Letos slaví návrat  BARET. Baret je klasika. Dá se nosit uplně ke všemu. Pro 40+ doporučuji světlejší varianty, například šedivý nebo béžový. Světlejší barva totiž svědčí obličeji lépe, zatímco tmavá barva u obličeje zvýrazňuje vrásky. Totéž platí i u tmavých svetrů. Na baretu je super, že se dá nosit na plno způsobů.

Další must have sezóny je  „MASARYČKA“. Někdo ji říká pekařská čepice. Je to skvělý doplněk. Nosí se ve všech možných barvách a materiálech. A sluší opravdu všem.

A poslední , ovšem klasika už několik sezón,  je plstěný  KLOBOUK. Ten by neměl chybět v žádném šatníku. Nejlepší na pokrývkách hlavy je to, že ochrání před deštěm i sněhem. Dámy nemusí  ve společnosti čepice odkládat, tak jako pánové , a proto není třeba obávat se o svůj účes. Ale  pozor! Pokud máme na hlavě pánský typ klobouku Fedora, ten bychom si sundat měly! Je to pořád pánský klobouk. Jak vidíte na fotkách, ani mě nesluší vše, ale vždy jde o jediné,  o to , v čem se cítíme dobře.

Přeji krásný den. A i když bude upršený, nám to vadit nebude, vezmeme si čepici.

Vaše klobouková dáma  Adéla.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *