Striped wrap dress

Krásný den Vám přeji,

vítám Vás na mém blogu.

Dnes bych ráda popovídala o zavinovacích šatech,neboli wrap dress. Myslím že je to must have každé ženy. Protože sluší každé, opravdu každé postavě. V minulosti je představila světu belgická modní návrhářka Diane von Fustenberg. Tento typ šatů dokáže vytvarovat dokonalé ženské tělo. Zvýrazní poprsí, výstřih do V  (na fotkách je to dost zřetelné), zúží pas a když budou jako moje s proužkou, protáhnou postavu. Mám je nejraději, protože i když lehce změním velikost, pořád mě budou. Jen si je neutáhnu nebo utáhnu  v pase. Takže výborné jsou i pro těhulky .Pomalu, jak  se budou zakulacovat, budou povolovat šnůrky.

Fotila jsem to asi v poslední teplejší den. Nakonec i vykouklo sluníčko. Kozačky na holé nohy se nedají v našem klimatu nosit moc dnů, ale tenhle byl  perfektní. Musím upozornit, že jsem velký odpůrce punčocháčů, samozřejmě tělových. Nikde ve světě je nenosí, jen tady je to tradice. Ony opravdu nezahřejí!! Zavinovací šaty mají snad na všech internetových obchodech. Na zimu vybírejte teplejší materiál, jen pozor, aby byla látka splývavá a netrčela.

V den, kdy jsme fotili, foukal vitr, tak jsem si radši vzala klobouk. Abych nevypadala jako malá čarodejnice. Pokrývky hlavy mám moc ráda. Ale o nich zase někdy příště.

Mějte krásný týden a v pátek se zase uvidíme na mém blogu. Vaše  Adéla

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *